Feb 28

Распоред наставе информатике за месец март

Допунска настава се одвија у времену 12:25 – 12:55. Термини за допунску наставу су: 2. март, 9. март, 18. март и 25. март. Обавезна је најава због ограниченог броја ученика који могу да бораве у кабинету.

Feb 03

Пријава за бесплатне уџбенике

Обавештавамо родитеље да је у току пријава за бесплатне уџбенике за наредну школску годину.

Право на бесплатне уџбенике имају:

1. Ученици из социјално – материјално угрожених породица (Примаоци новчане социјалне помоћи). Потребно доставити разредним старешинама копију решења из Центра за социјални рад којом се утврђује право на остваривање новчане социјалне помоћи
  2. Ученици који основно школско образовање стичу по Индивидуалном образовном плану – ИОП.
  3. Ученици који су у породици треће и свако наредно рођено дете у систему школовања. Потребно доставити разредном старешини потврду образовне установе о својству ученика односно студента.

Рок за доставу документације је 19.2.2021.

Feb 02

Распоред наставе информатике за месец фебруар

Допунска настава се одвија уторком у периоду 12:25 – 12:55. Обавезна је најава због ограниченог броја ученика који могу да бораве у кабинету.

Сва правила везана за боравак у дворишту средње школе, као и у самој школи су остала иста као и у првом полугодишту.

Jan 31

Свети Сава

И ове године, поред свих недаћа које су задесиле читаву планету, па и нас, ипак смо успели да обележимо школску славу. Поштујући све прописане мере за сузбијање епидемије, обележен је Савиндан. Скромно, али са стилом. По први пут ове године све три образовне установе из нашег места, предшколска установа “Наша младост”, основна школа “Светозар Марковић” и “Средња школа Лапово”, обележиле су овај дан заједно. Похваљујемо све награђене ученике и наставнике и надамо се да ћемо следећи 27. јануар прославити у пуном саставу. Живели!